Клініка нефрології професора Дмитра Іванова

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ ЛІКАРІ

У самому центрі Києва працює перша приватна нефрологічна клініка професора Дмитра Іванова. Не слід шукати допомоги за кордоном, іноземці ідуть сюди.

parallax background

Перша приватна нефрологічна клініка, яка надає консультативну, стаціонарну та діалізну допомогу в Україні. В одному місці можна пройти висоспеціалізоване УЗД, ультразвукову денситометрію, безінєкціонний аналіз понад 130 показників параметрів організму, консультацію нефролога або просто пройти нефрологічний чек-ап.

Для подорожуючих в Україну тут можна зробити найефективнішій діаліз – розширений діаліз Theranova, якій ексклюзивно надається для деяких українських пацієнтів в клініці.

Також у клініці проводяться майстер-класи з нефрології та міжнародна школа REENA – Renal Eastern Europe Nephrology Academy. Клініка сьогодні – це сучасний центр навчання для лікарів нефрологів.

Послуги клініки

Діагностичні: нефрологічний чек-ап для дітей і дорослих, ультразвукова денсітометрія, спеціалізоване УЗД, безінєкціонная діагностика параметрів крові та організму, аутсерсінг по аналізам.

Консультативні: нефролог, діетолог-нутріцитолог, дитячий нефролог.

Лікувальні: денний стаціонар, плазмаферез, розширений гемодіаліз.

Палата пацієнта

VIP-палата

Кабінет лікаря

kabinet-likarya-01

Діалізний зал

Головний лікар клініки

Ігор Любомирович Кучма

Голова Української Національної Діалізної Асоціації.

Головний лікар Центр нефрології та діалізу «Клініка професора Іванова» з 1 грудня 2019 року. З 1999 року — завідувач відділення нефрології та діалізу Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

Лікар вищої категорії, член УАН, ERA-EDTA

Дієтолог-нутріціолог

Марія Дмитрівна Іванова

Пропонуємо консультування для корекції харчування, стилю життя та покращення самопочуття.
Індивідуальна оцінка з урахуванням фізіологічних та фізичних даних, способу життя та побажань з увагою до гастрономічних уподобань та порушень толерантності.
Розрахунок добового раціону із вмістом ккал, білків, жирів, вуглеводів.
Для ефективного стеження за прогресом рекомендується встановити мобільний додаток для моніторингу харчування (MyFitnessPal) та придбати кухонні ваги.
Розробка прикладу тижневого меню (+3000 грн).
Онлайн коучинг та підтримка на різних етапах вашого шляху до покращень (електронна пошта, месенджери) протягом 2 місяців.

Телефон

+380 95 55 097 55

Адреса

02000, м. Київ
вул. Велика Васильківська, 29б

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця
9:00 - 19:00

Субота
9:00 - 16:00