Рекомендації для всіх: що зберігає здорові нирки

Здорові нирки - це результат щоденної турботи про своє здоров'я в цілому. Всього лише кілька простих правил допоможуть зберегти здоров'я цього дуже важливого в нашому організмі органу.

Якісне взуття Намагайтеся не носити тривалий час взуття на високих підборах, адже так міняється положення кісток тазу, що негативно позначається на здоров'ї нирок. Взимку деякий час ходіть босоніж удома по теплому підлозі, а влітку - по прогрітій землі і піску. Вибирайте м'яке не тісне взуття, бажано таке, в якому не пітніють ноги.

Як правильно ходити Намагайтеся ходити тихо, безшумно, ставлячи ногу на носок (як це роблять гімнасти) і не вдаряючи п'ятою. Ви збережете більш комфортний для хребта та кісток тазу стан, оберігаючи нирки.

Масаж Щодня робіть легкий масаж стоп - масажуйте вовняною рукавичкою, губкою або щіткою, щоб стимулювати точки, які відповідають за загальне здоров'я та, зокрема, стан нирок.

Зручний одяг Щільне прилягання одягу до тіла призводить до надмірної стимуляції проекційних зон шкіри, які відповідають як за нирки, так і пов'язані з ними інші органи. Правильніше для повсякденного життя використовувати більш вільний одяг та переважно натуральні, що зберігають сухе тепло тканини.

Не переохолоджуйтеся Намагайтеся не переохолоджуватися, так як це знижує захисні сили організму і підвищує ризик розвитку захворювань в органах, які мають ослаблені властивості, до них можуть ставитися нирки.

Танцюйте і більше рухайтеся Танці, як і правильна ходьба, сприяють фізіологічному руху стегон. Тим самим для нирок створюються комфортні умови кровотоку, температурного режиму і фіксації їх положення. Але не навантажуй організм в період загострення захворювання.

Споживайте достатньо рідини Намагайтеся випивати в день стільки рідини, щоб виділяти 1-1,5 л сечі. Така кількість сечі зменшує ризик утворення солей в нирках.

Робіть винятки Прислухайтеся, що хоче Ваш організм, він формує «правильні харчові примхи», які іноді можуть суперечити раціональним рекомендаціям - тоді робіть виключення.

Правило мінеральної води Лікувальну мінеральну воду пийте тільки за призначенням лікаря тривалістю не більше 2 тижнів. Не пийте залпом, щоб не перевантажувати нирки. Не пийте багато на ніч, основний обсяг рідини слід споживати протягом дня. Використовуйте олігомінеральні води з лікувальними властивостями наприклад, «Ф’юджи», для повсякденного раціону.